Update bestuur Haag-Rijnland

De afgelopen periode heeft het bestuur van Haag-Rijnland niet stilgezeten. Er is een succesvolle campagne gedraaid door onze leden. Dit heeft er mede voor gezorgd dat Volt Nederland twee zetels heeft weten te bemachtigen in de Europese verkiezingen!

30 jun. 2024

Wij zijn enorm trots en dankbaar voor de inzet van onze leden die geholpen hebben de boodschap van Volt te verspreiden. Het was een hectische tijd waarin veel acties zijn opgezet en veel geflyerd is. De brievenbussen zaten vol met al de flyers van Volt!
Graag willen wij ook de nieuwe leden verwelkomen die zich de afgelopen periode hebben aangemeld. We nodigen jullie van harte uit om eens langs te komen bij onze lokale bijeenkomsten en activiteiten die verderop in de nieuwsbrief worden aangegeven. Dit is een geweldige kans om mede-Volters te ontmoeten, ideeën uit te wisselen en samen te werken om onze gemeenschap te versterken.